У Полтаві пройде книжкова виставка-ярмарок, присвячена Міжнародному дню миру

Дата: 15.08.2023 19:00

Проєкт реалізується з 2018 року за ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації та підтримки Полтавської обласної ради.

ІІІ Універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» (Полтавська Оаза Шанувальників Книги) пройде 22-23 вересня.

Планується проведення різноманітних презентаційних заходів, дискусійних майданчиків, майстер-класів, благодійних акцій.

До участі у виставці-ярмарку запрошуються автори, майстри народної творчості, а також видавництва Харківського регіону.

Повідомлення про участь у цій книжковій події організатори просять надсилати на електронну пошту: poshukpoltava@gmail.com.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами (0532) 56-95-07, 067-177-01-20, 095-076-37-69 (відділ інформаційно-видавничої діяльності управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної військової адміністрації)