Чугуїв відзначає 385-у річницю свого заснування

Дата: 10.08.2023 21:21

З цієї нагоди у Чугуївській міській раді відбулася урочиста церемонія нагородження обласними, районними та міськими відзнаками, в якій взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Керівник району звернувся до присутніх з привітальним словом.

«Користуючись нагодою, я хочу висловити своє захоплення рідним містом та його мешканцями, які вистояли у цей складний час. Вистояли попри обстріли, попри загрозу окупації і продовжують робити кожен свій внесок у розвиток краю, його відбудову, – сказав начальник Чугуївської РВА. – Слова безмежної вдячності – нашим військовослужбовцям, які дали гідну відсіч ворогу на підступах до міста та продовжують боронити наш регіон».

Сергій Лободенко разом з головою районної ради Іриною Постніковою вручив Почесні грамоти та квіти директору комунальної установи «Культурний центр «Імідж» Яні Ващук та лідеру спортивного руху м. Чугуєва Наталії Ореховській.

До привітань та церемонії нагородження також долучилися заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Роман Семенуха, заступник голови Харківської обласної ради Валерія Дзюба, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, представники Харківського гарнізону та 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.