Сергій Лободенко зустрівся з представниками міжнародної структури

Дата: 07.08.2023 16:18

Нідерландська миротворча організація ПАКС працює над захистом цивільних осіб від військових дій, припиненням збройного насильства та побудовою миру у зонах конфліктів по всьому світу.

У рамках налагодження співпраці начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко та представники ПАКС обговорили майбутні кроки у напрямку відновлення та відбудови у районі.

«Сьогодні наші зусилля спрямовані насамперед на населені пункти, які продовжують знаходитися під ворожими обстрілами, та деокуповані території, – зазначив Сергій Лободенко. – І нам цінна будь-яка допомога. Щиро дякуємо нашим іноземним партнерам за підтримку».

Одними з видів діяльності міжнародної організації є різноманітні тренінги, спрямовані на мінімізацію людських втрат, з цільовою аудиторією з числа цивільних, військових та співробітників поліції. Представники ПАКС поділилися досвідом проведення подібних заходів в Іраку.

Міжнародна організація співпрацює з багатьма структурами, у тому числі і з НАТО.