2022-01

№01 від 04 січня 2022 року «Про подовження терміну перебування малолітніх дітей ………… ……….. …….., ….. ….. ….. року народження, …… ………… ……….., …. …. …. народження, …………… ………….. ……………., …. …… …… року народження, та ………… ……….. ………., ……….. року народження, у сім’ї …………. ………. ……….»

№02 від 04 січня 2022 року «Про затвердження нового персонального складу комісії для здійснення перевірок з дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання на території Чугуївського району»

№03 від 10 січня «Про затвердження Положення про сектор внутрішнього аудиту Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області»

№04 від 13 січня 2022 року «Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньому ………….. ………… …………, …. ……… …… року народження, на статус дитини-сироти»

№05 від 13 січня 2022 року «Про виведення з прийомної сім на базі родини ……………. особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, …………. …………… …………, ….. ……… …… року народження»

№06 від 13 січня 2022 року «Про встановлення ліміту залишку готівки в касі районної державної адміністрації на 2022 рік»

№07 від 18 січня 2022 року «Про припинення перебування малолітньої дитини ………… ……….. …………, …. …… ….. року народження, у сім’ї патронатного вихователя ……. ……… ………..»

№08/2-к від 24 січня 2022 року «Про затвердження персонального складу комісії з питань нагородження Чугуївської районної державної адміністрації та Чугуївської районної ради»

№ 09/3-к від 27 січня 2022 року «Про нагородження відзнаками Чугуївської районної державної адміністрації та Чугуївської районної ради»

№ 10 від 27 січня 2022 року "Про звільнення з альтернативної (невійськової) служби"

№11 від 28 січня 2022 року «Про затвердження графіка чергування в Чугуївській районній державній адміністрації у вихідні дні лютого 2022 року»